Jak daleko doleci balon?

Jak daleko doleci balon?Na pewno każdy z Was zadał sobie pytanie: Jak daleko może dolecieć balon z helem? Z tym pytaniem spróbowała się zmierzyć jedna z wychowawczyń z przedszkola przy ulicy Marchlewskiego. Razem z przedszkolakami oznaczyła baloniki z helem i puściła je w podróż po Europie. Swoją przygodę zakończyły dopiero w Holandii.W związku z tym bardzo interesująca jest sprawa, jak daleko dotarłyby pełnowymiarowe balony helowe? Najważniejszym czynnikiem, który na to wpływa, jest ich powłoka. Wraz ze wzrostem wytrzymałości powłoki balon jest bardziej odporny zarówno na wiatr, jak i mechaniczne uszkodzenia. Nasza firma oferuje 3 różne modele takich balonów.
Jako najbardziej atrakcyjne cenowo możemy wyróżnić balony helowe Warszawa jednopowłokowe, wykonywane z tkaniny PCV. Możemy na nich dwu lub nawet trzykrotnie nadrukować logotyp. Możliwa ilość nadruków zależy od konkretnego projektu. Powyższe modele opierają się wiatrom o prędkości nie większej niż 25 km/h.
Modelem charakteryzującym się mocną konstrukcją są balony helowe dwupowłokowe. Wyróżniamy w nich dwie powłoki – tkaninę nylonową powleczoną poliuretanem oraz wewnętrzną dętkę poliuretanową. Zewnętrzną powłokę można dostosować pod kątem wymagań brandingu, zadrukowując ją całkowicie lub tylko częściowo. Odporność tego modelu na wiatr wzrasta do 35 km/h.
Ostatnim modelem do wyboru są balony helowe dwupowłokowe ze wzmocnieniem. Na pierwszy rzut oka wyglądają one jak zwykły balon dwupowłokowy, wyróżnia się jednak dedykowanym stelażem sznurowym, w sposób niewidoczny umieszczonym w wewnętrznej części balonu. Taka konstrukcja pozwala na prowadzenie akcji promocyjnych również w mocno niesprzyjających warunkach pogodowych. Wzmocnione balony z nadrukiem wytrzymują wiatr do 35km/h, nawet jeśli łączy się z silnymi opadami atmosferycznymi.
Powyższe opisy pokazują nam wyraźnie, że wybór konkretnego modelu w największym stopniu zależy od tego, jak często będziemy z niego korzystać oraz na jakie warunki pogodowe będzie narażony.

Autor: Tomasz Mynarski


Jestem administratorem :)

Advertisement

No comments.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.