Kreator stron internetowych dostępny na pl.mfirma.eu

Kreator wwwWłasna strona internetowa w XXI wieku to już nie luksus, na który stać tylko największe firmy ale obowiązek dla każdego nawet najdrobniejszego przedsiębiorcy. Obecnie koszt zaprojektowania strony firmowej zaczyna się od 1000-2000 zł a koszt serwera i odnowienia domeny to 60-100 zł rocznie. Można jednak znacznie zmniejszyć te koszty, samodzielnie korzystając z kreatorów stron internetowych. Jednym z takich narzędzie jest kreator stron www dostępny na stronie pl.mfirma.eu.Możliwości i korzyści

Kreator ten pozwala na stworzenie profesjonalnej i w pełni funkcjonalnej strony internetowej. Wbrew pozorom samodzielne założenie strony internetowej jest znacznie szybsze niż zlecenie tego agencji reklamowej. Agencja potrzebuje 3-4 tygodnie na zaprojektowanie i wdrożenie strony. Korzystając natomiast z kreatora mamy własną stronę w ciągu godziny.

Kreator pozwala w późniejszym okresie na całkowitą edycję strony głównej oraz wszystkich podstron. Jeśli tylko zmienisz ofertę, rozszerzasz zakres usług będziesz mógł szybko i bez dodatkowych kosztów zmienić treści na swojej stronie. Do zalet kreatora stron można zaliczyć również możliwość utworzenia dowolnej skrzynki pocztowej, szybkie wsparcie oraz pomoc techniczna twórców.

Krok po kroku do własnej strony internetowej

Pracę z kreatorem rozpoczynamy od wyboru jednego z ponad tysiąca gotowych szablonów. Następnie zostajemy poproszeni o założenie konta. Można tego dokonać tradycyjnie uzupełniając pola lub za pomocą facebooka. W kolejnym kroku jesteśmy proszeni o wybór domeny dla naszego serwisu.

Następnie przechodzimy do edycji naszej strony internetowej. Poszczególne szablony w zależności od wybranej kategorii posiadają już gotowe podstrony, które można edytować, usuwać lub dodawać własne. Podstawowe podstrony jakie muszą się znaleźć na stronie to: strona główna, kontakt, oferta. Dodatkowo można umieścić podstrony takie jak: galeria, referencje, portfolio, o nas, nasze realizacje, cennik, itp.

Kreator jest bardzo funkcjonalny i intuicyjny. Dzięki prostym komendom można zmieniać treści, zdjęcia, rozmieszczenie poszczególnych elementów oraz kolorystykę. Kreator daje również możliwość zmiany szablonu bez utraty wprowadzonych danych.

Kreator stron www pozwala również na zainstalowanie na stronie statystyk do śledzenia osób odwiedzających nasz serwis. Dodatkowo można zamówić usługę pozycjonowania strony internetowej oraz kampanie linków sponsorowanych Google AdWords.


Jestem administratorem :)

Advertisement

No comments.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.