Życiorys na studia

Życiorys na studia

Życiorys na studia opracowano dla osób, które ukończyły szkołę ponadgimnazjalną i posiadają zdaną maturę. Wiele uczelni oprócz standardowego zestawu dokumentów aplikacyjnych wymaga od kandydatów własnoręcznie napisanego życiorysu. Warto być przygotowanym na to i posiadać własny profesjonalny życiorys. Dokument dostępny poniżej zawiera wszystkie wymagane podpunkty. Opisane są najważniejsze zdarzenia z życia począwszy od daty i miejsca urodzenia, poprzez przebyte szkoły a skończywszy na zainteresowaniach, hobby i planach na najbliższą przyszłość.Życiorys na studia


Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem SalaSamobojcow .pl został stworzony z myślą o osobach, które potrzebują dobrych dokumentów aplikacyjnych takich jak na przykład życiorys. przykłady dostępne w serwisie stworzone zostały przez fachowców z dziedziny rekrutacji oraz wyszukiwania pracowników z najlepszymi kwalifikacjami. Pobierając szablon życiorysu dla na studia z naszej bazy masz gwarancję, że otrzymujesz wzór wymagany przez pracodawcę.

Szablon życiorysu na studia można ściągnąć w następujących formatach: PDF, ODT oraz DOC. Przykłady te można edytować przy pomocy aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Aby skorzystać z szablonu należy ściągnąć plik w formacie .zip, a następnie zapisać go na dysku komputera. Dalej rozpakowujemy skompresowaną paczkę oraz otwieramy interesujący nas wzór życiorysu. Edytujemy dokument wpisując własne informacje i dane, zgodnie z wskazówkami znajdującymi w pliku. Zachowujemy zmiany i cieszymy się profesjonalnym życiorysem.


Jestem administratorem :)

Advertisement

No comments.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.