Hurtownie opakowań jednorazowych – co nam oferują?

Hurtownie opakowań jednorazowych - co nam oferują?Opakowania jednorazowe oraz produkty potrzebne do pakowania i przechowywania produktów są obecnie pod dużym obstrzałem ekologów oraz obrońców środowiska. Wszechobecny plastik w głównej mierze wykorzystywany jest do produkcji opakowań jednorazowych, które po użyciu lądują w koszu lub co gorsza w parkach, lasach czy miejscach publicznych. Dużą rolę w ochronie środowiska odgrywają firmy zajmujące się produkcją, importem oraz dystrybucją opakowań. Jedną z takich firm świadomie podchodzącą do dbałości o środowisko naturalne jest hurtownia Plast z Łodzi.



Firma Plast już od ponad 30 lat zajmuje się produkcją oraz dystrybucją opakowań. Firma w swej ofercie posiada szereg artykułów potrzebnych w branży biurowej, gastronomicznej, medycznej i usługowej, przemyśle, przetwórstwie, rolnictwie oraz handlu. Wśród najpopularniejszych produktów w hurtowni znajdują się opakowania jednorazowe i folie, a także rękawice i odzież ochronna oraz akcesoria potrzebne do pakowania.

Hurtownia Plast idąc z duchem czasu w swej ofercie posiada również ekologiczne, produkowane z biodegradowalnych materiałów opakowania jednorazowe. Są to produkty skierowane do świadomych odbiorców, którzy pragną świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w zgodzie z ochroną środowiska naturalnego. W ofercie firmy znajdują się produkty wytworzone z drewna, trzciny cukrowej oraz papieru. Są to sztućce, pojemniki na pokarmy, tacki, talerze i kubki. Technologia produkcji została tak opracowana, aby były jak najtrwalsze spełniając swoje funkcje użytkowe oraz jednocześnie biodegradowalne, tak aby po użyciu nadawały się do kompostowania lub ponownego przetworzenia.

Opakowania jednorazowe służą przede wszystkim w gastronomii. Są używane w restauracjach, barach, hotelach, stołówkach, a także na eventach, przyjęciach czy rodzinnych spotkaniach. Najpopularniejszymi produktami są kubki na herbatę, kawę czy inne napoje, talerze i talerzyki na potrawy, sztućce, słomki oraz pudełka na jedzenie. Wszystkie te produkty, również w wersji ekologicznej czyli biodegradowalnej znajdziemy w ofercie hurtowni Plast.

Więcej na: https://www.plast.eu/


Jestem administratorem :)

Advertisement

Comments are closed.