Internetowa zbiórka pieniędzy – Kierownica Logitech G29. Podaruj komuś radość!

Kierownica Logitech G29Dwudziesty pierwszy wiek otworzył wiele nowych możliwości związanych z internetem i działalnością online. Jedną z takich gałęzi jest crowdfunding czyli finansowanie społecznościowe rożnego rodzaju przedsięwzięć począwszy od zbiórek pieniędzy na finansowanie leczenia, pomoc poszkodowanym, otworzenie działalności gospodarczej, rozwój firmy czy zakup przedmiotów.Na czym polega crowdfunding

Finansowanie społecznościowe polega na zbiórce pieniędzy na sfinansowanie projektu wśród społeczności, która jest chętna udzielić wsparcia potrzebującym. Pomoc może być udzielana w formie darowizny, zakupu udziałów, inwestycji lub wynagrodzenia. Bardzo ważnym elementem w zbiórkach są użytkownicy, którzy w mediach społecznościowych informują swoich znajomych o potrzebie lub też możliwości wsparcia danego projektu. Pozwala to budować w krótkim czasie bardzo duże zasięgi i niemal bezpłatnie promować zbiórkę.

Do najważniejszych cech crowdfundingu należy zaliczyć:

– zbiórka pieniędzy odbywa się zawsze drogą elektroniczną,

– każdy użytkownik może zorganizować zbiórkę,

– informacje o zbiórkach trafiają poprzez media społecznościowe do wielu osób,

– darczyńcą może zostać każda osoba,

– na stronie zbiórki jasno określony jest cel oraz przeznaczenie zebranych pieniędzy.

Crowdfunding w Polsce

Polski rynek finansowania społecznościowego stale rośnie i rozwija się dla dobra społeczności. Istnieje wiele platform, które specjalizują się konkretnych dziedzinach jak na przykład finansowaniem leczenia, rozwojem firm, finansowaniem przedsięwzięć czy zakupem udziałów w firmach lub służą do zbiórek na dowolne cele.

Jedną z takich platform crowdfundingowych jest serwis dotuje.pl. Platforma umożliwia szybką zbiórkę pieniędzy na dowolny cel, który oczywiście musi być zgodny z prawem. Serwis skierowany jest do osób, które szukają finansowania dla swojego projektu oraz osób, które chciały by wesprzeć potrzebujących w ich zbiórkach. Serwis dotuje cechuje się bezpieczeństwem, wiarygodnością oraz wysoką skutecznością. Strona posiada bezpieczny certyfikat SSL, a wszystkie dane na stronie są szyfrowane. Każde nowe konto jest sprawdzane i zatwierdzane przez administratora. Platforma daje możliwość bezpłatnej rejestracji oraz darmowe tworzenie zbiórek na każdy cel.

Kierownica G29 + Shifter

Przykładowa zbiórka pieniędzy na portalu dotuje.pl dotyczy młodego gracza, który zbiera na zakup kierownicy do grania G29 + Shifter zmiany biegów. Kwota zbiórki jest niewielka – organizator potrzebuje zaledwie 1480 zł na spełnienie swego marzenia. Link do zbiórki: https://dotuje.pl/kierownica-g29-shifter


Jestem administratorem :)

Advertisement

Comments are closed.