Życiorys do wojska

Wzór życiorysu do wojska

Obecnie w Polsce nie ma poboru do wojska. Istnieje armia zawodowa, która w pełni zaspokaja potrzeby obronne kraju. Kandydatami do pracy w wojsku mogą być zarówno mężczyźni i kobiety. Do służby potrzebne są osoby z technicznym lub wyższym wykształceniem, posiadające bardzo dobrą kondycję fizyczną i dobry stan zdrowia. Rekrutacja jest kilkuetapowa. Najpierw sprawdza się, czy kandydat spełnia wymagania formalne, następnie sprawdzany jest stan zdrowia, kondycja psychiczna i na końcu sprawność fizyczna. Aby nie odpaść na pierwszym etapie potrzebny jest plik dokumentów w tym życiorys.Życiorys do wojska


Portal internetowy mieszczący się pod adresem SalaSamobojcow.pl powstał dla osób, które potrzebują dobrych dokumentów aplikacyjnych takich jak na przykład życiorys. Wzory umieszczone w naszej bazie stworzone zostały przez fachowców w zakresie rekrutacji oraz pozyskiwania nowych pracowników. Ściągając przykład życiorysu dla żołnierza z naszej bazy masz pewność, że dostajesz wzór spełniający wszystkie oczekiwania.

Wzór życiorysu dla żołnierza dostępny jest do pobrania w następujących formatach: DOC, ODT i PDF. Przykłady te można edytować za pomocą aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office. Wzory życiorysu dostępne są w wersji klasycznej.

Aby skorzystać z szablonu należy pobrać plik w formie .zip i dalej zapisać go w komputerze. Kolejno rozpakowujemy skompresowaną paczkę oraz otwieramy wybrany przez nas szablon życiorysu. Edytujemy dokument wstawiając własne informacje i dane, zgodnie z instrukcją zawartą w pliku. Zapisujemy zmiany i cieszymy się profesjonalnym życiorysem.


Jestem administratorem :)

Advertisement

No comments.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.