Polityka Prywatności

1. Usługodawca dokłada wszelkich starań aby uszanować prywatność swoich Użytkowników.

2. Dane osobowe Użytkownika przetwarzane są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, wymaganych ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

3. Podczas korzystania z Serwisu możesz zostać poproszony o podanie danych osobowych takich jak: adres e-mail oraz podpis, podczas dodawania komentarzy. Adres e-mail będzie niewidoczny dla pozostałych Użytkowników.

4. Każda osoba, która przekaże nam swoje dane poprzez formularze Serwisu, ma prawo do ich poprawienia lub usunięcia.

5. Użytkownik akceptując regulamin wyraża zgodę na zbieranie i przetwarzanie przez Usługodawcę następujących danych technicznych: numer IP, nazwę sieciową komputera, dostawcę Internetu , typ przeglądarki, z której korzystasz, czas spędzony na stronie oraz inne informacje techniczne transmitowane protokołem http.

6. Użytkownik wyraża zgodę na przechowywanie przez Usługodawcę na jego komputerze niewielkich plików „cookie” niezbędnych do prawidłowego świadczenia usług przez Serwis. W Serwisie mogą być wyświetlane reklamy zewnętrznych reklamodawców. Niektórzy z nich (np. Google poprzez program Google AdSense) mogą używać również plików cookie, czy sygnalizatorów WWW. Pliki te nie gromadzą danych osobowych Użytkownika, nie zmieniają konfiguracji jego komputera, nie służą do instalowania bądź deinstalacji jakichkolwiek programów komputerowych, wirusów lub trojanów, nie ingerują w integralność systemu bądź danych Użytkownika, nie są przetwarzanie przez inne serwisy internetowe i mogą być w każdym momencie usunięte przez Użytkownika. Informacje te wykorzystywane są tylko do celów statystycznych.