Życiorys do straży pożarnej

Życiorys do straży pożarnej

Aby móc ubiegać się o pracę w Państwowej Straży Pożarnej trzeba przebyć całą drogę rekrutacyjną. Do pierwszego etapu zastaną zakwalifikowane osoby spełniajace wymagania formalne czyli są obywatelami polskimi, korzystają z pełni praw publicznych oraz przedłożą komplet dokumentów rekrutacyjnych w tym życiorys. W dalszym etapie rekrutacji sprawdzana jest sprawnośc fizyczna, stan zdrowia oraz kondycję psychiczą. Życiorys do straży pożarnej przygotowano dla osób z minimalnym średnim wykształceniem, które mają poniżej 30 lat oraz mają uregulowany stosunek do służby wojskowej.Życiorys do straży pożarnej


Serwis informacyjny znajdujący się pod adresem www.SalaSamobojcow.pl został stworzony z myślą o osobach, które szukają dobrych dokumentów aplikacyjnych takich jak na przykład życiorys. Szablony umieszczone na stronie stworzone zostały przez fachowców w zakresie HR oraz pozyskiwania pracowników. Ściągając wzór życiorysu dla do straży pożarnej z naszej bazy masz gwarancję, że otrzymujesz wzór spełniający wszystkie oczekiwania.

Szablon życiorysu do straży pożarnej można ściągnąć w trzech formatach: ODT, DOC i PDF. Szablony te można otworzyć przy pomocy aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Aby skorzystać z wzoru należy pobrać plik w skompresowanym formacie .zip i dalej zapisać go na dysku twardym komputera. Kolejno rozpakowujemy skompresowaną paczkę oraz otwieramy wybrany przez nas szablon życiorysu. Edytujemy dokument wstawiając własne informacje i dane, zgodnie z wytycznymi zawartymi w pliku. Zapisujemy zmiany i mamy profesjonalny życiorys.


Jestem administratorem :)

Advertisement

No comments.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.