Profesjonalne maszynki od Babyliss PRO

Maszynki Babyliss PROProfesjonalna maszynka to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym salonie fryzjerskim. Ułatwia wykonanie i wykończenie fryzury z krótszych włosów, jak również podgolenie fragmentów dłuższych włosów. Maszynki Babyliss PRO to świetny wybór i w pełni sprawdzony sprzęt, któremu zaufały miliony fryzjerów-stylistów na całym świecie.
W ofercie Babyliss PRO znajdziemy modele, które są świetnie dopasowane do wymagań każdego fryzjera. Świetnie leżą w dłoni, są wygodne w użyciu i ergonomiczne. To sprzęt, który powstał po to, aby ułatwić codzienną pracę.Duża moc silnika sprawia, że te urządzenie są niezawodne i oferują najwyższą jakość strzyżenia. Pracują szybko i pewnie, dobrze się je prowadzi. Model Babyliss Pro Forfex Clipper FX 672 E, pracuje z prędkością aż 8000 obrotów na minutę. Dzięki temu zapewnia doskonałą wydajność i świetne efekty strzyżenia w krótkim czasie.

Warto zwrócić uwagę również na czas ładowania i pracy. Większość modeli Babyliss ładuje się szybko i pozwala na szybkie, np. 5-minutowe ładowanie w celu wykonania, np. jednego krótkiego strzyżenia. To bardzo przydatna funkcja, jeśli zdarzy się nam zapomnieć o podłączeniu sprzętu do ładowarki.

UWAGA! Zanim zdecydujesz się na zakup produktów BaByliss PRO sprawdź najpierw sprzedawce. W ostatnich miesiącach na rynku pojawiły się ogromne ilości produktów podrobionych. Dlatego firma BaByliss PRO nakleja na każdym swoim produkcie hologram oryginalności. Oryginalne maszynki BaByliss PRO możesz zobaczyć na oficjalnej stronie przedstawiciela firmy BaByliss PRO : http://www.fryzomania.pl/category/maszynka-babyliss-pro. Uważaj na tanie okazje!

Zerknijmy na kilka profesjonalnych modeli maszynek do strzyżenia od Babyliss PRO:

BaByliss Pro FX672E Maszynka do włosów

BaByliss Pro FX672E

Ten model to świetny wybór do profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Diamentowe ostrze ze stali szlachetnej, 5 regulacji długości ostrza i aż 8 nakładek to gwarancja pracy na najwyższym poziomie. Maszynka tnie precyzyjnie, a przy tym jest bardzo lekka i poręczna.

BaByliss Pro FX880E Barbers’ Clipper Maszynka do włosów

BaByliss Pro FX880E Barbers' Clipper

Ten kultowy sprzęt przyda się fryzjerom, którym zależy na najwyższej precyzji i wysokiej jakości strzyżeniu. Maszynka ma silnik obrotowy o wysokiej częstotliwości, który jest niezawodny i super szybki. Świetnie przytnie każdy rodzaj włosów, również suchych i mokrych.

BaByliss Pro FX665E Flash Maszynka do włosów

BaByliss Pro FX665E Flash

Ta maszynka powstała z najwyższej jakości stopu stali, który jest niezwykle wytrzymały, również dzięki pokryciu dodatkową warstwą tytanu. Ten model, dzięki dodatkowym nakładkom i regulacji prędkości, daje aż 40 możliwości strzyżenia.


Jestem administratorem :)

Advertisement

No comments.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.