Sezon piknikowy dla firm

Sezon piknikowy dla firmImprezy firmowe to nie tylko picie alkoholu, czy ekstremalne wyzwania. Czas integracji można również spędzić na spokojnie, pod gołym niebem, na pikniku. Jest to jeden z miliona pomysłów, które mogą się sprawdzić. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów.Pogoda
Imprezy integracyjne dla firm pod gołym niebem mają do siebie to, że mogą się nie udać z przyczyn niezależnych od organizatorów. Bo przecież na pogodę nikt nie ma wpływu. Dlatego też dobry organizator powinien zadbać o to, aby móc znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Kiedy więc planujemy organizowanie imprezy firmowej w plenerze, warto zadbać również o postawienie namiotu, w którym w razie problemów będą mogli się schować wszyscy uczestnicy eventu.

Jedzenie
Jeżeli mamy do czynienia z dużą imprezą, w której weźmie udział dziesiątki osób, należy zadbać o jak najlepszej jakości jedzenie. Trzeba pamiętać o tym, że piknik to nie jest czas na ciężkie wystawne obiady, a raczej na lekkie i chłodne przekąski.  Trzeba więc z rozwagą rozglądać się za firmą cateringową oraz czytać opinie. Gdybyśmy bowiem trafili na kucharzy, którzy serwują jedynie tłuste i ciężkostrawne posiłki, mielibyśmy ogromny problem.
Jeśli jednak jesteśmy małą firmą, w której panuje rodzinna atmosfera i wszyscy się znają, warto podzielić się obowiązkami i przygotować potrawy samodzielnie. Tego typu „małe” imprezy integracyjne dla firm dodatkowo zacieśnią więzy pracowników.

Atrakcje
Piknik pod gołym niebem nie może być jedyną atrakcją. Takie imprezy firmowe mogą się okazać po prostu nudne. Dlatego też nie może zabraknąć tak zwanych dmuchańców i trampolin, zwracając się do firm, które posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa. Trzeba uważać na niewielkie, mało znane przedsiębiorstwa, których sprzęt pozostawia często wiele do życzenia. Można również zorganizować różnego rodzaju gry terenowe, pokazy naukowe, obserwowanie i badanie przyrody oraz wiele innych. Oczywiście nie może też zabraknąć ogromnego grillowania lub ogniska, a także konkursów z nagrodami. Z pomocą można zwrócić się do specjalistów jak na przykład: StartCV.pl

pisanie CV


Jestem administratorem :)

Advertisement

No comments.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.